Meie laagritegemised

Laagrid

KOOLIEELNE SOOJENDUSPÄEV  I JA II KLASSI LASTELE.

28.augustil 2019 kell 10.00 - 15.00 Rahulolukeskuses (Seene 28, Tallinn).

Ootame esimesse ja teise klassi minejaid koolieelsele soojenduspäevale. Soojenduspäeval tuletamine meelde tähed ja numbrid, kordame üle eelmisel aastal läbivõetud teemad ja tutvume uutega. Räägime tervislikust toidust, sportlikust eluviisist ja piisavast puhkusest. Paneme lapsed mõtlema, mängides selleks erinevaid õppe - ja rollimänge. Arendame eneseväljendussoskust ja harjutame teiste ees esinemist. Õpime end kehtestama ja oma järjekorda ootama. Leiame uusi sõpru ja kohtame vanu. Veedame päeva lõbusalt, tegusalt ja harivalt! Kohtumiseni Rahulolus. 

Laagripäev algab kell 10.00 Rahulolukeskuses ja lõppeb 15.00. Hinna sees on lisaks õppematerjalidele ka soe toit. Osalustasu pere I lapsele 25€, sama pere II lapsele 20€ Osalustasu kuulub koolituskulude alla ja sellelt saab tulutagastust. 

Päevalaagrit juhendab õpetaja Keiu Laur. Laagris tehakse fotosid ja neid jagatakse MTÜ Väike Tõru FB-lehel.

Lisainfo ja regsitreerimine: vaiketoru@gmail.com ja 56821585. 

 

 

 

EELKOOLILAAGER “KOOLIKS VALMIS”

12.-16.augustil 2019

Laagripäevad näevad välja sellised:
Kell 10 kogunetakse Hiirekese Perekeskuses ja kuni kella 12-ni tehakse toas erinevaid kooliks ettevalmistavaid tegevusi (eesti keel, matemaatika, loodusõpetus, sotsiaalsed oskused jne). Peale lõunasööki toimuvad tegevused vastavalt päeva teemale. Kuna teine osa päevast toimub väljas, siis selga ilmastikule vastavad riided. Laagripäev lõppeb kl 15.00

Plaanis on külastada Keila noortetuba, Lääne-Harju konstaablijaoskonda,  Harju maakonnaraamatukogu, Keila kirikut ja Keila Kooli. Tutvuda esmaabi andmise- ja saamisega, liiklusreeglite ja ohutusega. Arendada esinemist ja eneseväljendusoskust, õppida end kehtestama ja oma järjekorda ootama. Räägime tervislikust toidust, sportlikust eluviisist ja piisavast puhkusest. Mängime erinevaid laua- ja rollimänge, võrdleme vanaaja- ja tänapäevamänge. Käime läbi tulevase koolitee ja saame uusi sõpru!

Laagrit juhendavad õpetajad Keiu Laur ja Sille Aivola. Laager toimub 12-16 osalejaga. Laagris tehakse fotosid ja jagatakse Hiirekese Perekeskuse ja MTÜ VäikeTõru Facebooki lehtedel.

Maksumus ja tasumine:
Laager kestab 5 päeva ja maksab 90 eurot ehk 18 eurot päeva kohta. Sama pere teisele lapsele soodustushind 70 eurot. Laagrikulud on koolituskulud ja nendelt saab tulumaksutagastust. Laagri hind sisaldab eeltoodud tegevusi, õppevahendeid, hommikust ampsu ja lõunasööki. Laagrisse koha broneerimiseks on vajalik tasuda ettemaks 30 eurot hiljemalt 1. augustiks MTÜ Väike Tõru arveldusarvele eelnevalt esitatud arve alusel (MTÜ Väike Tõru a/a on EE022200221067163688, selgitusse märkida arve number ja lapse nimi. Ülejäänud summa palume tasuda hiljemalt laagri esimeseks päevaks. Laagris mitte osalemise korral ettemaksu ei tagastata, küll aga võib otsida endale asendaja.

Registreerumiseks:
Saada e-kiri aadressile vaiketoru@gmail.com ja märgi ära:
– Lapse nimi ja isikukood
– Vanema kontaktid
– Võimalikud allergiad/toidutalumatus
– Muu oluline info, mida õpetajad peaksid teadma
– Kui Sa ei ole nõus oma lapse piltide sotsiaalmeediasse postitamisega

Lisainfo: 56821585, Keiu Laur